TVORBA

31. července 2015 v 11:44 | © Alena Loudová
Fotografování je mou největší vášní. Věnuji se mu přibližně od roku 2008, kdy jsem si domů přinesla mé první ušaté torpédo. Začala jsem mu tedy dokumentovat jeho živůtek a tím to celé vzniklo. V této rubrice najdete fotky z proběhlých focení zákazníků či fotky vyfocené jen tak a nejsou součástí žádných článků.


Úpravám fotografií věnuji hodně svého času. Mé schopnosti však stále nejsou na takové úrovni, jakou bych si představovala a tak se snažím neustále zlepšovat. Tato rubrika slouží k psaní různchch článů co se úprav týče, především sem však vkládám různé zajímavosti z mých fotoúprav a srovnávání fotografií před a poté.


Kdybych měla říct, co je mou největší vášní už od dětství, tak by to byla právě kresba. Kdekoli jsem byla, tam mne musely doprovázet i mé pasteky. Postupem času jsem vyzkoušela různé techniky, ale pastelky jsou mou nejoblíbenější technikou dodnes. Občas ale také vyzkoším techniky jiné a i když se jedná o malbu, výtvory najdete také v této rubrice.


V digitální malbě jsem stále takovým nováčkem, ale neskutečně mne baví. Nejvíce mne na ní baví asi nekonečné množtví možností ba
rev, úprav a popravdě také tlačítko zpět. :-D Digitální malba má plno výhod, ale nemá pro mne takové kouzlo jak klasická kresba a malba. V současné době se pokouším o malbu ve stylu vodových barev či akvarelu v kombinaci s tuší.


Tak to je taková má malá radůstka. Tvoření králičích dekorací si moc užívám. Mám prostě pro ušáky slabost...

DALŠÍ MÉ ČINNOSTI

RŮZNÉ TVOŘENÍ / another handmade
VYŠÍVÁNÍ / cross stitch

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama