Srpen 2014

domácí kontroly zoubků

31. srpna 2014 v 17:17 | © Alena Loudová |  Tak jde náš život
8 dní po zbroušení jsme doma zkontrolovali zoubky. Když jsem porovnala fotky těsně po zbroušení a aktuální stav, polilo mě horko. Za těch pár dní i přes naší snahu o obrušování, zoubky opět přerostly. Jsem z toho skutečně zoufalá, protože vím, že ho nemůžu hned zas nechat dát pod narkózu a zároveň vím,že pokud tak neudělám, budou se mu dělat abscesy...Od té chvíle zoubky hodně hlídáme (i když co se děje na zadních, čert ví..) Jakmile přestane papat, vím, že musíme jít opět na zbroušení a já se budu jen modlit, aby se mi vrátil....
Přikládám fotky z kontrol...
19.8.

21.8.
(vpravo foto z 19.8.)

11.8. Zbroušení zubů

31. srpna 2014 v 17:06 | © Alena Loudová |  Tak jde náš život
11.8. byl Scooby na opětovném zbroušení zubů. Původně se mu měl brousit jen jeden zoubek. Po uspání se však ukázalo, že je jich třeba zbrousit více. Musím bohužel říct, že narkozu Scooby nezvládal bez komplikací. V jednu chvíli mu vynechalo dýchání. Musím říct, že od té doby Scoobyho hlídám a opatruju ještě víc než předtím...jsem péčí o něj doslova posedlá. Mám prostě strach...strach z toho, že příště už se mi z narkozy nemusí probudit...A tak se snažím užívat si s ním každou chvilku, kterou s ním jsem...
Po zbroušení zoubků dostal domu na podávání ještě Degan.

Tak kde je to papání?

31. srpna 2014 v 17:00 | © Alena Loudová |  Deník malého poseroutky aneb Příběhy ze života králíka
"Maminko!!!! Já už mám hlad!!!! Tak už mi to dej!!! Dej mi to!!! No dobře....Prosíííííííím!!!!! Vždyť vidíš jak jsem malinkej!!!"


Narodil se Skůbypán

31. srpna 2014 v 15:46 | © Alena Loudová |  Deník malého poseroutky aneb Příběhy ze života králíka

Ahoj lidi!

"On se narodil!!!" Tak tak tomu rodičové říkají, když se rozhodnu vylézt bočním východem z mého tunýlku...uznávám...jsem tam tak trochu natěsno, ale...no řekněte!! Že to není vtipný! Oni se mi smějou! Smějící se

Ňuf a pac, váš ScoobyKresba | Scooby

7. srpna 2014 v 22:22 | © Alena Loudová |  Kresba a malba | Klasická
Na téhle kresbě jsem pracovala 2 celé odpoledne. Upřímně nechápu když někdo nakreslí detailní kresbu za dvě hodiny, to fakt smekám :-D Já se s tím prostě piplám :-D S konečným výsledkem jsem moc spokojená. S čím jsem ale nebyla už spokojená je s vyfocením a následnou úpravou v pC aby to aspoň přibližně vypadalo jako skutečná kresba. Ale to modré pozadí se mi prostě nedařilo vytáhnout :-( Víc už to nedám.

Formát: A4
Technika: Pastelky
Vyhotovení: 7.8.2014


Prosím prosím smutně koukám

6. srpna 2014 v 22:29 | © Alena Loudová |  Deník malého poseroutky aneb Příběhy ze života králíka

Ahoj lidi!

Dneska vám prozradím malé tajemství. Fígl, jak žebrají králíci!

Když si usmyslím, že bych chtěl už papat, stane se ze mně prý celkem neodbytný tvor Smějící se Mamča si takhle sedí v křesle u té bedny, ve které se hýbe plno obrázků a občas tak divně ječí, občas je taky na mamče vidět, že je unavená z pracovního dne a já si sednu před ní a upřeně na ni zírám. Doslova ji provrtávám pohledem. Pak se tak na mě podívá a v mých očičkách vidí, že teď zrovna jsem ten největší chudáček na světě Smějící se Že si to umíte dobře prředstavit? Jenže...jetu jeden problém...Ono se jí vůbec nechce vstát a tak sedím dál...A sedím už tak zkoprněle, že můj dech rozhýbává mé tělíčko dopředu dozadu, dopředu dozadu...což dělá dojem, že jsem SKUTEČNĚ teď ten největší trpitel na světě. A tak se konečně přemůže, vstanete a jde mi připravit nějaké to papání. V tu chvíli má dušička zaplesá a zběsile matím za ní. A tím myslím skutečně zběsile, že má co dělat, aby mne nakonec nezašlápla. Dělám kolem ní kolečka, mezi míjejícíma nohama dělám osmičky a panáčkuji...dokud nedostanu ten můj vysněný kus žvance. A ať si zkusí mi dát něco, co jsem zrovna nechtěl! Byste koukali, jak zklamaný umím hodit pohled! Smějící se

No uznejte...Vy byste odolali?...

Ňuf a pac, váš Scooby


Jak jsme sebou sekli

5. srpna 2014 v 18:50 | © Alena Loudová |  Deník malého poseroutky aneb Příběhy ze života králíka

Ahoj Lidi!

Opět se hlásím. Tentokrát bych vám chtěl ukázat jak rád hajám. A úplně nejradši hajám tam, kde si pěkně sám podle sebe ustelu. Tak jako tady na fotkách. No nejsem to šikula? Jsem co? Já to věděl!

Ale maminka se se mnou dycky zlobí a říká mi, že to seno nemám na hraní, ale na jídlo. Jenže já ho tak strašně nerad! Vedeme spolu takový boj. Měl bych ho totiž papat kvůli zoubkům, se kterými mám problémy. Špatně se mi obrušují a to seno je prý pro to broušení moc důležité. ALe já věřím, že je ještě něco lepšího, co by mi mohla dát. A tak to seno furt odmítám s nadějí, že to mamča nakonec vzdá a dá mi něco lepšího!


ZATÍM NEDALA.

BOJUJU DÁL.

Ňuf a pac, váš ScoobyUšák s dírou v hlavě

5. srpna 2014 v 16:29 | © Alena Loudová |  Deník malého poseroutky aneb Příběhy ze života králíka

Ahoj lidi!

Jsem Scooby. Jsem zakrslý beránek, kterému se nedá odolat. Bydlím u lidí, kterým říkáam mamka a taťka. Jsou na mě strašně hodní. Mají mě rádi za jakékoli situace. I v takové, jakou vidíte na přiložené fotce.
Že nic nevidíte?? Ale jděte! Copak nevidíte tu díru, ten kráter co mám v hlavě? No tak se pořádně zadívejte. Už?

Já se letos prostě rozhodl, že budu hodně línat. Nevím proč, prostě se mi asi chtělo. Dle mamčiných slov línám doslova brutálně. Tak když to říká, tak asi jo no...Ale něco vám povím. Já to prostě prásknu. Vůbec se mi nelíbí to, co se mnou mamina teď provádí. Já si vždycky tak spokojeně ležím, najednou mě začne hladit a já si vážně, vážně rochním. Pak ale udělá něco, co mě tak rozčílí. Ona mě normálně začne za tu srst tahat.

NO CHÁPETE TO????

Já teda vůbec. Dostávám hysterák. Jsem vzteklý. Proč mi to dělá, když vidí, že je mi to nepříjemný?! Achjo a já bych byl tak rád hlazenej. To já vážně můžu. Ale ona říká, že to musí dělat, že jinak bych mohl mýt z těch uvolněných chlupů zácpičku, jak se furt čistím. Ale na to jí prdím. Nejsem žádný kuře, ty se prý škubají. Já jsem králíček a chci být hlazený!Tak se zatím mějte.

Ňuf a pac, váš ScoobyNaše obrázková zeď

5. srpna 2014 v 10:31 | © Alena Loudová |  Tak jde náš život
Vyfotila jsem naší zeď v předsíni, kde jsou pověšené mé kreslené obrázky :-) Původně tam visel pouze ten prostřední na výšku - je to náš první králíček Čiko. Měla jsem ho pouze v clipartu, ale teď má spolu s ostatními důstojný rámeček. Hned ty obrázky vypadají jinak :-)

Malba na hedvábí - boxerka Klaudie

4. srpna 2014 v 22:24 | © Alena Loudová |  Ruční tvorba | Různé techniky
Po dlouhé době jsem malovala pejska na hedvábí podle fotografie. Tentokrát to byl německý boxer na hedvábné kolečko. Je to dárek, tak doufám, že udělá dotyčné osobě radost :-)