ProRodeo Tour 2014

17. května 2014 v 21:45 | © Alena Loudová |  Viděli jsme
Dnes jsme se byli podívat a nafotit rodeo. Závody se konaly v rámci českobudějovického Hobby. Původně jsme na rodeo měli jít zítra, ale došlo k menší změně plánů.
Musím říct, že jsem byla strašně mile překvapená atmosférou.Když jsem byla párkrát fotit parkury, dýchala tam na mě neskutečně napjatá a nafrněná atmosféra. Tady to byl pravý opak, všichni uvolnění, v dobré náladě, kterou ještě podporovali komentátoři svými trefnými poznámkami. Jestli se u nás v Budějovicích ještě někdy bude rodeo konat, určitě tam nebudeme chybět!
No a v jakých disciplínách se závodilo? Nejprve to byl rychlostní závod, obíhání barelů, poté následovala práce v týmu dvou jezdců, kteří měli za úkol oddělit kravičku konkrétního čísla od stáda a zahnat jí do připravené branky, zezdci u ní "zaparkovat" své koně a doběhnout do nakresleného kruhu, přičemž koně nesměli ze svého "zaparkovaného" místa vycouvat. Trochu zjednodušeně popsaná disciplína :-D a poté následovala disciplína lasování vypuštěného býčka. Chycen musel být pouze na jediný pokus. Následovaly ještě další disciplíny, ale značně promrzlí jsme se vydali domů.
Nafotila jsem něco kolem 1500 fotek a momentálně se jimi probírám, což zabere dost času, ale dost řečí a zde je malá ochutnávka :-) Prozatím zpracovávám závod kolem barelů, takže fotografie z ostatních disciplín sem ještě přibydou :-)
A do tohoto krasavce jsem se zamilovala - Sioux City Hollywood...


Vaše...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama